| HD_Dzew_1992 a întrebat:

Am cunoscut o tipa de curand, cu 7 ani mai mare decat mine,e maritata(nu are copii).
Ea mi a zis ca ar vrea sa fim prieteni, iar eu i-am zis ca am vrea sa fim prieteni cu beneficii (adica pentru sex).
Si ca as fi interesat de femei mai mari decat mine doar pentru o noapte.
Cred ca m-am facut inteles.
Acum nu demult, ea m a invitat sa iesim undeva.
Mi-a zis sa nu imi fac griji ca ne va vedea cineva cunoscut, ca doar suntem colegi(wtf?).

Ma vede ca pe un prieten?
Sau ma vrea in patul ei?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca si una si alta. Doar acceptand sa te intalnesti cu ea vei afla adevaratele ei intentii. Succes.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu, lasa-ma pe mine sa ies cu ea, si am sa-ti transmit daca se f te sau nu.
Ce fraier esti! Crezi ca se mai scuza, ca va vede sau nu, cineva, daca erati doar prieteni? Clar vei ajunge la sex, asa ca da-i bice, daca asta vrei.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca te vrea in patul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de sigur ca nici ea nu stie.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

A vorbit mai codificat.Adica sunteti prieteni cu beneficii.Cine naiba iese cu un baiat undeva si mai e si casatorita? De ce vrei sa-i inseli sotul? Atat de crud esti? E frumoasa, sexy, nu? Tu o iei, ranindu-i sentimentele acelui barbat, sotul ei.Probabil imi vei citi mesajul si vrei sa ma judeci,dar cine trebuie judecat? Eu,care incerc sa-ti dau un sfat,sau tu,care ranesti un sot.El nu stie, dar va afla, si chiar daca nu afla o sa fie foarte trist pentru el, sa stea cu ea, fara sa stie ca il inseala.Sunt sigura 98% ca nu ma vei asculta, si te vei intoarce la ea, pentru aventuri.TRIST.Daca o s-o faci, fara vreo vina pentru sotul ei, daca ar afla, inseamna ca esti monstru.Imi pare rau, dar e foarte trist si incerc sa nu te jignesc, dar e foarte foarte trist. crying sad