| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut săptămâna trecută o fata la practica pedagogica de la facultate.Am fost doar noi doi prezenți.Ea tot vorbea cu mine și îmi punea întrebări legate de facultate și altele.Si când eram singuri nu stătea pe telefon sau făcea alte activități ci doar vorbea cu mine.Parea interesata și părea ca îi place să vorbim.I-am dat mesaj a doua zi și am întrebat-o dacă a ajuns bine și mi-a spus ca da ca sta la cămin iar eu am întrebat-o de unde e și mi-a răspuns apoi i-am scris ca am și eu mulți colegi care sunt de acolo și ea a dat seen și nu a mai spus nimic.Credeti ca dacă a dat asa seen înseamnă că nu e interesata deloc? Mie mi-a plăcut de ea și vreau sa mai vorbim când ne mai vedem.As vrea sa îi mai scriu în mesaje dar nu știu ce deoarece nu prea am abordat fete pana acum.Am zis sa îmi încerc norocul și sa încerc cu ea ca nu am nimic de pierdut.Ce ma sfătuiți sa fac și cum ar trebui sa vorbesc?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu te visai deja in chiloti ei, te comporti ca un obsedat sexual, daca era interesata te cauta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să continui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așteaptă să vezi cum se poartă ea și după aia vezi dacă ai vreo șansă cu ea.

| Cristian226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi trebuit sa mai aștept totuși sa ne mai vedem și sa mai vb și sa vad cam ce vrea și după sa o iau cu întrebări dinastea.Nu vreau sa par disperat sau obsedat dar nici sa amâni prea mult nu este bine. Unele fete așteaptă de la băieți sa pună întrebări.

| anonim_4396 explică (pentru Cristian226):

Discută cu ea numai ce faceți la facultate, adică practica și arată-te foarte interesat de învățătură.

| anonim_4396 explică (pentru Cristian226):

Te-ai grăbit

| Helgiu_Hengistu_1988 a răspuns:

Eu cred că ți-a dat Seen pentru că i-ai spus că ai colegi care sunt de acolo și probabil că se teme de ce poți afla despre ea sau are iubit de acolo și ai putea afla

| Schwarz01 a răspuns:

Bro, ea doar te-a intrebat niste chestii legate de facultate. Asta nu inseamna ca vrea sa fie cu tine. E ca si cum te-ar intreba cineva pe strada "Unde este magazinul..." si tu ai spera ca va casatoriti in 2 ani rolling on the floor