| LittleRose a întrebat:

Un baiat din liceu sa uita insistent la mine.Eu il plac foarte mult.Eu sunt clasa a 10-a iar el a 9-a.Cineva i-a sugerat ca ne-am potrivi iar el a spus ca intai sa ma cunoasca.Mi-a urmarit fiecare miscare.Aseara l-am abordat pe mess si mi-a spus cum m-a vazut si intocmai ce faceam cand m-a vazut.Problema e ca doar imi raspundea la intrebari.Altceva nu ma mai intrebat el.Dar cand raspundea raspundea frumos.De cateva zile se uita tot timpul la mine dar nu am auzit nimic.Nicio parere despre mine, nimic.Credeti ca ma place? Sau nu? Fundita+ vot!

Răspuns Câştigător
| RoXyyR a răspuns:

Logic ca te place... pai parerea mea e ca este un baiat un pic timid si daca iti vorbea frumos este foarte bine ca stie sa te respecte. si faptul ca era chiar asa atent la anumite detalii cum te imbraci si unde esti este un semn ca te place mult ca il interesezi. deci ce mai astepti? sper sa ai o relatie frumoasa cu el

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Cred ca vrea sa se suie pe tine

| adel00 a răspuns:

Uuuu suna picant.Bineinteles ca te place, mailaughing.Tot cred si eu ca e un baiat timid si faptul ca nu a spus nici o parere inseamna ca ii place sa tina pentru el, nu e ca altii sa duc vorba"Frate ai auzit cu cine am vorbit?! Bunaciune de bunaciune de bunaciune..." etc etc.Clar nu e genul.Si asta mi se pare destul de cool:-). Tine de el ca te place.