| Acadeeeaa a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum 2 luni. El spunea ca ma place, ba chiar acum 1 saptamana. mi-a zis ca ma iubeste si abia asteapta sa inceapa scoala pentru a ne vedea, ( deoarece e dintr-un sat si face liceu in oras cu mine). Totul bine pana aici, dar... nu ma suna, nu imi da sms( doar daca ii dau eu, atunci imi raspunde). Nu am mai vorbit cu el de o saptamana( de cand i-am dat eu sms). Ce sa fac? Oare ma iubeste asa cum pretinde el? Mentionez ca nu a mai avut prietena pana acum.
FUNDA celui mai convingator raspuns.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El te poate minti poate a avut prietena si nu stii tu, iar despre apelurile telefonice e posibil sa nu aiba incredere in tine si asteapta ca tu sa-l suni apoi el te suna si tot asa oricum ii poti zice sa te sune si el iar daca face gat atunci are alta.

| ignore a răspuns:

Pai nu stie cum sa se comportehappy

| Picasso a răspuns:

Salut!
nu cred ca te iubeste! dar ii face placere sa iti dea mesaje sau cred ca daca are credit poate sa iti raspunda, e o atractie! Hmm partea nasoala este ca nu va puteti vedea, dar poti sa ajungi si la asta, daca zc ca te place sau daca vrei sa vezi! Provoacal si vezi reactia! iti dau un sfat, incearca sa fi nepasatoare, daca te place o sa se agite intr-un fel! si o sa dea el de tine!
succes

| PrecioussGirl a răspuns:

Vorbeste cu el.
intreaba-l de ce el nu da niciun semn de viata.
mereu tu tu. el ce are?
nu sta in oras cu tine dar cred ca ar putea veni si el macar la 2 saptamani la tine acolo si sa petreceti o zi impreuna. ce acum voi 3 luni nu va mai vedeti? nasol asa.

| BruneTTe a răspuns:

Pai daca nu a mai avut prietena, e clar ca nu stie sa se comporte cu o fata si cu siguranta e si timid. Poti sa-i mai dai tu cate un mesaj din cand in cand, asta ca sa nu rupeti legatura de tot iar apoi, cand incepe scoala puteti sa stati de vorba si poti sa ii dai de inteles ca ai vrea sa stii ce simte cu adevarat pentru tine, ca daca intr-adevar te iubeste va trebui sa se poarte altfel cu tine. Succes!

| unicul a răspuns:

Cine stie poate ca el crede ca te deranjeaza si de aia asteapta sa il contactezi tu