| Deea :x a întrebat:

Am cunoscut un baiat, cand credeam ca totul e pierdut. E tot ce mi-as putea dori love struck ne-am intalnit intamplator, el tocmai venise din Anglia si se plimba cu masina prin comuna laughing la bunici, iar eu tocmai mergeam in club, doar ca prietena mea cea mai buna nu a mai putut sa vina si s-a oferit el. Ne-am distrat la maxim, dar la un moment dat m-a vazut fostul si m-a chemat afara, eu am iesit cu el si nu l-am bagat in seama pe ex-u`... In fine, ne-am mai plimbat si ne-am cuplat >:" doar ca nu ma suna. Decat o data pe zi, si nici asta nu e regula sad, nici la sms-uri nu raspunde, zice ca e ocupat, are treaba si daca ma suna, imi inchide fara sa zica nimic, sau raspunde altcuiva daca il suna. Imi zice "asta e daca ai barbat bagabont". Aseara am iesit, m-a prezentat prietenilor lui si parintilor, dupa am mers la shopping, daca imi placea ceva nici nu mai statea la discutii, nu se uita la bani chatterbox si chiar nu inteleg. Am mers la un suc si obisnuita plimbare, ma tinea de mana, chiar mi-a zis ca i-a fost dor de mine. Doar ca, cand am mers acasa, a intrat la cineva, trebuia sa-i dea niste marfa si parca m-a uitat in masina. Aceeasi scuza, daca nu sunt bani, nu traim laughing si "asta e daca ai barbat bagabont". Inca ceva, in drum spre casa, era o tipa si ma intreaba "cine e gagicutsa? oprim sa vedem ce face?" si dupa "stai ca nu e ea" eu i-am zis "du-te si intreab-o" si am facut bot big grin.Imi zice ca s-a suparat pe mine si azi l-am sunat :p si l-am intrebat daca i-a trecut si mi-a zis ca nu si sa ma anunte cand ii trece. A zis "ok" si am zis "pa". ce se intampla? nu-l inteleg...

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Intalnirea nu a fost deloc intamplatoare. El se plimba cu masina prin comuna, nu?!laughing Sa vada comuna, sa-l vada comuna sau sa vada si sa-l vada fetele? E ultima varianta, evident (+ sa-l vada "comuna")! Tie ti-a placut ca are volanul pe dreapta si e mai aproape de trotuar, iar cand mergi cu el cu masina cei mai multi cred ca tu conduci...rolling on the floor
"Bagabont"... zici si zice? E un gainar de joasa speta, nici macar vagabond ca lumea nu e. Daca era, avea masina cu volan pe stanga!winking ("Cine stie, cunoaste...").
Tu esti doar una de pe lunga lui lista.Nu e o problema, nu poti sa spui ca iti face nu stiu ce minuni, cei ca el sunt varza ca barbati.happy
Cel mai bine ar fi sa vezi cum stau lucrurile si sa renunti la acest tip de "barbati", sau macar sa iti gasesti un vagabond care stie sa faca gainarii cum trebuie...winking

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Cred ca se joaca cu tine ai mare grija straight face

| irina20 a răspuns:

Eu cred ca se joaca cu tine... poate cand zice "asta e daca ai barbat bagabont" nu glumeste.Mai bine lasa-l in pace, nu e frumos ca iubitul tau sa admire in asa fel o alta fata in prezenta ta...Bafta!

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Se vede ca te calca in picioare.Se foloseste de tine.CUm adica sa se uite la altele cand este cu tine? Se vede ca e gagikar si isi bate joc de tine, uh nu vezi cum sta lucrurile? Lasa`l in pace si cautati alt baiat asta se foloseste. Daca te iubea se comporta frumos cu tine si nu se uita dp alte fufe.

| 16.laura.16 a răspuns:

La cum a inceput totul clar nu e o relatie de viitor!

| Andra_9758 a răspuns:

Esti ca un obiect folositor doar cand vrea pentru el :-s ciudat...si faza cu fata oh go on penala eu una m`as fi dat joc din masina si as fi plecat sincer iti zic.nu te merita :*

| Deea :x explică:

Cand zice "asta e daca ai barbat bagabont" nu cred ca face referire la fete... toata ziua e cu mintea dupa bani oh go on bani si bani...

| matraguna1 a răspuns:

El doar se distreaza iar tu pui la suflet gesturile lui. Nu se merita. Oricum el nu are nici o treaba cu tine. Dac avea, nu-ti lasa semne de intrebare. Iti dai seama cand un barbat te vrea cu adevarat si cand te vrea numai ca sa-si ocupe timpul liber. Sugestia mea, lasa-l in treaba lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers la club si nu baiat s-a uitat la mine si m-a chemat afara si mi-a zis cum te cheama am zi armina si mo in trebat ca cati ani am am zi 14 si o venit nu prietenul lui si nu mai am putut vb si cauma nu mai vb cu mine