| Papushikathadidi a întrebat:

help me.
Am o nelamurire.imi place de un baiat,am iesit,ne-am distrat,dupa care s-a ajuns si la un sarut.El zice ca nu vrea ceva serios dar cand e cu mine se poarta altcumva,ma pupa, e tandru.numai inteleg nimic????

Răspuns Câştigător
| gălbenea a răspuns:

Ai grija ce faci de acum incolo, incearca sa nu te atasezi prea tare pana nu sunt lucrurile clare ca sa nu fii ranita. Tandretea si 'vrajeala' o au unii baieti din fire, iti dau impresia ca esti totul pentru ei. nu am de unde sa stiu cum e in cazul tau, dar e de apreciat ca ti-a spus din prima ca nu vrea ceva serios

10 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

Vrea probabil sa experimenteze doar. Sa isi traiasca viata si cu tine si cu altele

| Mandreiv a răspuns:

Exista cazuri in care un baiat sa vrea doar o persoana cu care sa isi petreaca timpul si cand se plictiseste sa lase totul in urma ca si cum nu a fost nimic dar exista ai posibilitatea ca in timp sa isi dea seama ca poate are si sentimente nu doar nevoi fata de tine, diferenta ii cat esti tu dispusa sa astepti sa isi dea el seama ce vrea sau daca tu stii ce vrei.

| Papushikathadidi explică (pentru Mandreiv):

Sincer nu stiu ce sa zic, nu imi dau seama, mi-a placut gelozia lui de azi.
Da, e posibil si aia.eu sunt dispusa sa astept dar daca observ ca nu isi da interesul fata de mine clar ca ma lasa rece.
P.S. Cand e cu mine tot timpul face apropo ca trebuie sa se insoare

| gălbenea a răspuns:

Daca a spus ca nu vrea ceva serios. e mai mult decat clar, zic eu.

| Papushikathadidi explică (pentru gălbenea):

Dar totusi nu inteleg de ce se comporta altfel cand e cu mine.am inteles, nu vrea nu vrea! dar atunci cand ne intalnim ar putea sa se abtina sa ma pupe, sa fie asa tandru, mai exact asa il simt eu.
Azi de exemplu am pus o poza ca beau un pahar de vin si repede a intrebat ca, cu cine beau pentru ca colega de camera era la lucru.

| Papushikathadidi explică (pentru gălbenea):

Incerc sa nu ma atasez de el.cel putin eu o sa incerc sa nu il mai caut sa vad ce face.
Stiu cum sunt baietii cu "tandretea si vrajeala "aia a lor, am mai avut de a face cu asemenea cazuri si am cam suferit

| Papushikathadidi explică (pentru Papushikathadidi):

Cum ar trebui sa ma comport cu el daca nu vrea ceva serios? ce ziceti?

| gălbenea a răspuns (pentru Papushikathadidi):

Depinde de ce iti doresti si tu. dar din cate ai scris, nu cred ca vrei ceva neserios sau daca ai continua cu el te-ai atasa oricum. Cred ca cel mai bine e sa ii spui ca tu vrei ceva serios, iar daca nu se poate, mai bine ati ramane prieteni.(sau ideal nu mai tineti legatura pentru ca stim toate cum e aia 'just friends'laughing. Dar asta numai dupa ce esti sigura ca nu vrea o relatie

| Papushikathadidi explică (pentru gălbenea):

Nu stiu ce vrea.eu cred ca nici el nu stie ce vrea, poate ii e frica de o relatie sa nu fie ranit.
O sa-l intreb si dupa aia se va lamuri totul.

| gălbenea a răspuns (pentru Papushikathadidi):

Ai grija ce faci de acum incolo, incearca sa nu te atasezi prea tare pana nu sunt lucrurile clare ca sa nu fii ranita. Tandretea si 'vrajeala' o au unii baieti din fire, iti dau impresia ca esti totul pentru ei. nu am de unde sa stiu cum e in cazul tau, dar e de apreciat ca ti-a spus din prima ca nu vrea ceva serios

| Papushikathadidi explică:

Poate ar functiona, poate nu?