| Aleluiaba a întrebat:

Am dat mai multe mesaje dar nu stiu, ma simt ciudat.Cred ca baiatul care il plac ma place sigur. De exemplu azi am mers in parc cu cea mai buna prietena si el ma urmerea. El era cu un prieten (cel mai bun) si aveau amandoi niste hartii in mana. Cand mi-am dat seama ca sunt urmarita m-am uitat in spate si l-am vazut pe el. Nu am vrost sa merg cu el asa ca mam intors trecand pe langa el. Atunci cand am trecut eu si prietena mea pe langa el si amicul lui, amicul lui mi-a dat cu batul care era din hartie pe fund eu am rostit toata. El a zambit si a facut o prievite filtranta, ca si cum mi-ar zice daca a fost bine si daca vreau sa imi dea si el, eu am zambit la amicul lui si mi-am lasat privirea in jos rosind si spunandu-i amicului sau "BOU". Ma rog cred ca el la pus deoarece cand am vrut sa trecem pe langa el, baiatuul care il plac i-a zis ceva la ureche amicului si a zambit la mine! acum problema este ca eu nu stiu foarte sigur daca il plac, adica cred ca il plac. Atunci cand nu il vad simt ca mmor si il caut prin toate locurile posibile si imposibile, dar atunci cand ma intreaba ce fac nu prea simt mare lucru. Dar eu stiu sigur ca il plac deoarece nu mai dorm, nu mai mananc si plang intruna. Acum inca inca o intrebare: credeti ca ma place? Sa mentionez si faptul ca ieri m-a intrebat daca vreau sa vad si sa merg cu el cand joaca fotbal, si ajunsa acolo eu i-am zis : hai ca plec iar el : stai uite sa vezi ca acesti gol til dedic tie... Voi ce credeti., PLS sunt confuza. ajutor

Răspuns Câştigător
| theodoraafi a răspuns:

Wow... prima iubire?
cat de frumos suna tot ce ai spushappy
adica e asa copilareste:X
cred ca te place... dar cel mai bine ar fi sa te interesezi. inainte sa ii spui cevawhistling

succes:*