| Alexandraadam2 a întrebat:

Buna seara tpu.Nu stiu sigur daca aici pot pune intrebarea asta dar... na. Cand merg pe strada cu prietene/prieteni,baietii ma cheama langa ei si eu ori de frica ori de rusine nu ma duc.dar nu stiu de ce simt asta,adica nu imi face ceva(sau poate da). Credeti ca atunci cand un baiat ma cheama langa el, sa ma duc sau sa i ignor?

2 răspunsuri:
| Alin9911 a răspuns:

Ori sunt copiii nesimtiti si vor sa rada de tine ori vor sa iti spuna ceva in 4 6 8, etc ochii :* deci data viitoare du.te fara frica si daca comenteaza ceva futei in mortiii masi un pum in gura