| anonim_4396 a întrebat:

Am doi vecini unul are 25 de ani si unul are 23 de ani eu si prietena mea ii placem dar nu stim cum sa ne bagam in seama cu ei.doar buna si atat.ce ar trebui sa facem sa ne bagam in seama cu ei sau sa ne vedem daca ne dau ei atentie si da ca nu sa o lasam balta. Fara sa faceti misto.Cel mai adecvat raspuns FUNDITA.si restul voturi

Răspuns Câştigător
| LikeACandyxD a răspuns:

Pai ar trebui sa bati un apropo cu ei ceva de genul : Buna! Ce faci? Ai fost cumva ieri in parc? A pai mi se parea ca te vazusem big grin apoi : Esti ocupat? sau Putem vorbi sau te retin? chestii de genul asta happy sper ca te-am ajutat :*

| OGabytzzaO a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Pai da dar suntem mai rusinoase si nu stiu big grin
chiar sa fac asa?

| LikeACandyxD a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Si eu sunt rusinoasa, dar vorbesc doar cu baietii care cred ca au un bun simt si care sa nu rada de mine la orice fleac. Tie cum ti se pare baiatul? E de treaba sau e mai magar? big grin
P.S. Eu asa fac deobiocei si merge.

| OGabytzzaO a răspuns (pentru LikeACandyxD):

E de treaba....si mereu cand trec pe langa noi se uita la noi si daca sunt in fata noastra se uita in spate si aseara unul dintre ei cel e 25 a stat cam 30 de afara cu un prieten si se uita la noibig grin

| LikeACandyxD a răspuns (pentru OGabytzzaO):

Pai atunci incearca ce ti-am spus eu si nu cu un prieten de al lui langa el... Ca poate se baga ca nataraul si ala in seama happy
Sper ca te-am ajutat happy Succes s vacanta placuta!

| OGabytzzaO a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Mersi chiar m-ai ajutat mult o sa incerc sa imi fac curaj sa vorbesc cu el

| LikeACandyxD a răspuns (pentru OGabytzzaO):

Cu placere :* sigur te descurci. Incercarea moarte nu are happy

| LikeACandyxD a răspuns (pentru OGabytzzaO):

Si rusinea nu are ce sa caute la tine happy
Nu va va face nimic baiatul
Funda?

| OGabytzzaO a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Ai putea sa mai imi zici ceva ce sa ii mai zic?big grin daca zice ca nu il retin adica despre ce ar trebui sa vorbesc cu el zi-mi ceva te rog.Mersi

| LikeACandyxD a răspuns (pentru OGabytzzaO):

Hmm. Pai daca are prieten, daca practica vreun sport ca e foarte musculos, daca e daca nu doar daca face vreun sport. Ce lucreaza. Daca ar vrea sa va intalniti intr-o zi si dacaii plac animalele. Eu asta ii intreb uneori happy Si daca vrea sa iti dea adresa de mess sa mai vorbiti happy Succes :*

| OGabytzzaO a răspuns (pentru LikeACandyxD):

O sa incer mersi mult de tot chiat m-ai ajutat mult.Da cati ani ai ca gandesti foarte bine

| LikeACandyxD a răspuns (pentru OGabytzzaO):

Cu placere.
Am 15 happy
Mersi si eu :X

16 răspunsuri:
| niko412 a răspuns:

Dar voi. cati ani aveti?

| OGabytzzaO a răspuns (pentru niko412):

16 amandoua dar mereu cand trec se uita dupa noi si chesti din astea

| niko412 a răspuns (pentru OGabytzzaO):

Multi inainte. Pai thinking sunt mai mari... cu 9 respectiv 7 ani...dar in ziua de azi ..ani numai conteaza happy Deci eu spun sa incercati sa vorbiti cu ei happy

| OGabytzzaO a răspuns (pentru niko412):

Da da sa vorbesc dar cum ca am spus si mai devreme ca amandoua suntem rusinoase

| niko412 a răspuns (pentru OGabytzzaO):

Lasati rusinea deoparte fetelorhee hee