| 2ZFL a întrebat:

Am doua intrebari destul de ciudate:
1) Trebuie sa merg la cardiolog si ma tem ca as avea probleme serioase cu inima, era sa mor intr-un preinfarct acum 2 luni, totusi ma simt vinovat fata de iubita mea si cred ca are dreptul sa stie de aceasta problema de sanatate pe care o am. Credeti ca m-ar putea parasi?
2) Nu am sa o revad decat in septembrie, credeti ca s-ar puteas schimba sau chiar sa aiba pe altcineva mai bun decat mine?

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Daca te iubeste nu te va parasi, daca o iubesti trebuie sa fii sincer cu ea si sa ii spui adevarul nu cred ca te va lasa la greu, o sa iti dai seama de ceea ce simte pentru tine. Daca te iubeste sigur nu va avea, si chiar va fi super ingrijorata de ceea ce tii s-ar putea intampla. Spune-i adevaruwinking

1 răspuns:
| secsilicioasa a răspuns:

Daca te iubeste nu te-ar lasa intr-o asemenea situatie. Daca te lasa atunci nu-ti face inima rea pentru ca inseamna ca a avut un scop pentru care a fost cu tine in acest timp.Nu te gandi prea mult la asta si treci mai departe chiar daca iti va fi greu. Daca te iubeste cu adevarat te astepta si o viata.Insanatosire grabnica! Sper ca te-am ajutat!