| anonim_4396 a întrebat:

Am erectii, cred eu, prea dese si ma excit foarte usor.straight facede ce? si ce credeti ca pot sa fac pentru a avea erectii mai rare?(am 15 ani si sunt virgin...)

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 15 ani nu exista erectii prea dese. e normal sa le ai si e normal sa te exciti usor. O sa treaca pe masura ce imbatranesti.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E normal, la varsta ta...

leonardk
| leonardk a răspuns:

Frateeee fi bucuros! Peste 30 de ani te vei ruga sa mai ai erectii. Cand vei avea o viata sexuala activa vei avea erectii mai rare si te vei excita mai greu. Nu este nimic anormal.

| want2bMajestic a răspuns:

Face parte din viata ta....viata adolescentilor... mintea iti joaca fel de fel de numere...este normal

| Wtf9000 a răspuns:

Nu te mai gandi la prostii... Sau probabil suferi de priapism.hee hee

| tukhey23 a răspuns:

Eu zic, ca esti indragostit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai simplu: stai mai mult timp cu parintii, mai ales de vorba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Organismul își cere drepturile.
Deci... ești în dezvoltare și este absolut normal.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi problema o am si eu si nu stiu cum sa scap straight face... dar eu stau pur si simplu si am o erectie... foarte des... straight face... poate fii si o boala straight face? sau ceva? app tot 15 ani am big grin si sunt virgin

| Dozer a răspuns:

15 ani...la liceu... atatea fete frumoase, cred si eu ca ai erectii dese big grin

| riluri a răspuns:

Se numesc hormoni.winking