| bogdan_2480 a întrebat:

buna! am si eu o intrebare destul de grava pentru mine! am erectii foarte dese si ma excit foarte repede cand sunt cu o fata etc? help pls ca nu mai suportx(

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Let the beat control ur body, let the beat control ur body...
http://www.youtube.com/watch?v=puVr-V-j9vg
Pai, problema ta este destul de simpla, dar nu se rezolva in timp scurt. Invata-te cu tine, cu emotiile tale, esti un sac de emotii si de hormoni si asta te face asa. Cand esti cu o fata gandeste-te la alte lucruri, asta te va ajuta sa-ti controlezi mai bine emotiile. Iar in privinta hormonilor, te vei putea stapanii mai bine daca faci un sport, dusuri alternative, canalizeaza-ti energia intr-un alt sens decat in cel sexual.

| danielagoldica a răspuns:

Du-te la un sex shop si cumpara-ti un vagin din silicon pe care sa il folosesti zilnic.Asa vei avea antrenament nu te mai exciti imediat! In caz contrar vor fugi toate fetele de tine caci te vor confunda cu un obsedat sexual!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Mai bogdane, se pare ca si specialistii va invata pe voi barbatii ca trebuie sa fiti mai atenti si sa va controlati emotiile. Uite, de exemplu, cand te simti foarte excitat, ai putea sa i ceri partenerei sa faceti putina pauza ca sa poti sa te controlezi si in timp, vei ajunge sa fi stapan pe corpul tau.