| eu_1096 a întrebat:

Am facu se anal cu iubita mea dar nu mi-am dat drumul in ea. Ea spune ca ar fi simtit ceva ud la exterior si dupa s-a sters.Sa spunem ca era de la mine acel lichid. E posibil sa fi tras cu hartia spre vagin acel lichid si sa ramana insarcinata? Poate e cea mai stupida intrebare de pe aici, dar chiar vreau sa stiu.

Răspuns Câştigător
| rasfatzata_8483 a răspuns:

Ca o fata sa ramana insarcinata trebuie ca persoana de sex masculin sa ejaculeze in interiorul ei.Pai ce ar insemna daca de exemplu tu ai ejacula pe ea(ex abdomen) si i s'ar scurge cateva picaturi acolo? Cum sa ramana insarcinata daca nu a ajuns lichidul in interior.Stai linistit ca nu e nimic. Oricum aveti grija si nu va jucati daca nu va doriti un copil.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ea stie daca si-a adus acel lichid spre vulva si vagin. In mod normal, femeile nu se sterg asa, ci invers cand folosesc toaleta. Cred, totusi, ca riscul de sarcina este extrem de mic.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca e posibil.
Pentru ca e normal sa te stergi din fata spre spate, deci in vagin n-avea cum sa ajunga de pe hartie!

Abh
| Abh a răspuns:

De ce faceti sex anal, vrei sa o nenorocesti? Peste un timp se va scapa pe ea cu treaba mare, sfincterul anal isi va pierde elasticitatea. Asta este doar unul din pericolele la care o expui facand sex anal.

| CevaNormal a răspuns:

Nu cred, linistete-te, totul o sa fie okwinking

| tyana a răspuns:

Nu e posibil.
Acum daca imi permiti sa iti spun ceva in privinta sexului anal:daca nu folositi prezervativ pericolul de transmitere a unor boli e mult mai mare decat sexul obisnuit; daca devine o obisnuinta partenera va avea probleme cu sfincterul anal mai tarziu(vor exista momente cand nu o sa isi mai poata controla scaunele); exista de asemenea riscul aparitiei unor fisuri anale extrem de neplacute care se vindeca greu sau deloc. Igiena trebuie sa fie extrem de riguroasa si niciodata nu se trece de la anal la vaginal fara sa fie schimbat prezervativul.
Mi-am permis sa iti scriu aceste lucruri pentru ca nu stiu varsta voastra si nu stiu daca v-ati documentat suficient pe aceasta tema.

| Andreia1 a răspuns:

Sa fara un test de sarcina:d. ca sa scapa de dubii.

| amantdeokazie a răspuns:

Probabilitate de a ramane insarcinata este mica, dar au exista si cazuri! mai atenti pe viitor!

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva nu se poate doar ejaculari interioare si ramai gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i iubitei tale sa faca test de sarcina sa vada daca nu e insarcinata. Sexul anal pate fi foarte periculos dar, fiti foarte atenti sora mea a simtit la fel si nu a foast insarcinata dar dupa citeva luni a ramas insarcinata sunt medic

| eu_1096 explică:

Am facut testul de sarcina si a iesit negativ, ba chiar in urmatoarea zi i-a venit si ciclul.DOAAAMNE CE BINE MA SIMT big grinbig grinbig grin

| stephhh a răspuns:

Hei.linisteste'te...nu cred.in orice caz spune'i sa'si faca un test de sarcina ca sa scape de indoieli. big grinbig grin