| Tussin a întrebat:

Am facut cu prietena mea sex pentru prima data si s-a intamplat inainte cu o zi de a veni ciclul, a fost tot protejat am folosit prezervativ, intrebarea mea este de ce nu a venit ciclul sau de intarzie, suntem cam speriati va rog raspundeti

2 răspunsuri:
| anarosca78 a răspuns:

Mai exista unele întârzieri, dacă a fost protejat si nu ați întâmpinat probleme pe parcursul actului sexual, nu exista motiv de îngrijorare+5 zile înainte de menstruatie sunt infertile

| Tussin explică (pentru anarosca78):

Prietena mea nu era asa sigura de prezervativ si l-am verificat dupa, am pus apa in el si nu avea nici o gaura, ii totul ok si putem sta linistiti?
A si inca ceva, am citit pe internet ca este posibil si de la dezvirginare este adevarat?

| Tussin explică:

Treaba este foarte serioasa de ce faci misto