| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste, am avut orgasm si pentru ca mi s-a inmuiat mi-a iesit sperma din prezervativ si a curs pe vaginul fetei.

Sunt sanse ca fata sa ramana insarcinata? Nu vrea sa ia anticonceptionale

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a se realiza o sarcina poate deveni reala doar in cazul in care partenera in momentul sexului era in perioada fertila.In caz contrar probabilitatea poate fi apreciata la maxim 3-5%. Mai nou exista cea mai moderna metoda de protectie si anume inelul vaginal cu hormoni anticonceptionali.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anticonceptionale oricum nu iei in momentul in care banuiesti care esti insarcinata, ca nu rezolva nimic.

| Gunoi a răspuns:

Depinde de perioada în care se afla straight face

| Mihaelagirl a răspuns (pentru Gunoi):

Era pe perioada fertila de doua sapamani.