| ionelabogdan1997 a întrebat:

Am facut o greseala, i-am spus prietenului meu ca nu mai simt nimic pentru el da am spus-o la nervi iel tot nu s-a desp de mine pentru ca ma iubeste, dar nu stiu cum sa ma revansez ca imi pare foarte rau de cuvitele pe care i le-am spus. spuneti-mi ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele ai făcut o gafă, dar acum el trebuie să te înțeleagă, la nervi se pot spune lucruri dure care de altfel nu le ai spune niciodată, și după aceea regreți enorm cele petrecute, acum totul depinde de tine, tu trebuie să î i ceri prietenului tău iertare, spune-i că erai nervoasă și că ceea ce ai spus a fost sub impulsul nervilor. A greși e omenește, sîntem cu toții păcătoși și supuși greșelii. Găsește un moment al zilei în care sîte ți amîndoi relaxați binedispuși, și împăcati vă. Mult succes.Să ne spui ce ai făcut. Te pup. Cristi.

5 răspunsuri:
| Juliiee a răspuns:

Explica-i ca nu ai vrut, ca si tu il iubesti. Daca el chiar nu te iubea se despartea de tine de atunci, ti-a dovedit ca tine la tine si asta [dupa mine ] e un lucru bun. Stai si spune-i cat de mult il iubesti, si demonstreaza-i ca ai spus-o la nervi, si ca nu o sa se mai repete.

| IAOIADNAA a răspuns:

Spune-i adevarul si tot ce simti

| spiridusuanonim a răspuns:

Acum dupa ce i-ai facut cred ca nu e de ajuns sa ii spui ca il iubesti trebuie sa ii demostrezi intr-un fel sau altul... cati ani ai? si daca e iti pot raspunde mai departe

| ionelabogdan1997 explică (pentru spiridusuanonim):

15 ani big grin

| spiridusuanonim a răspuns (pentru ionelabogdan1997):

La 15 ani ai tai ii dai o pupa mare mare si garantat o sa te ierte :* 100%