| MicutaRebela a întrebat:

URGENT! Mama e supararta pe mine pentru ca nu am facut curat in camera si nu stiu cum sa ma revansez! AJUTOOR!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primul lucru într-o zi este să ai curat în cameră.
Ai fost așa de preocupată de nu ai făcut ordine?
Faci acum și după ce termini, îi ceri iertare și îi arăți ce ai făcut în cameră.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Te poti revansa..maine fa curat in toata casa

| William a răspuns:

Fa curat in camera laughing

| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai, trebuie sa faci curat in camera. Apoi vorbeste cu ea si spune-i sa te ierte.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe langa sfaturile date mai sus, poti face si ceva in plus.Ce-ai zice sa faci curat in bucatarie.Sau in baie? Daca esti destul de mare ii poti aduce mamai tale cafeua la pat intr-o dimineata.Dar trebuie sa te scoli inaintea ei.Sau fa-i un desen frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi faci curat în cameră domnişoară, nu-ţi fie lene, acesta este primul lucru care.l faci după ce te trezeşti, cere-ţi scuze faţă de ea.
Te pup!

| Almássy a răspuns:

Ahaha asa mare paguba? stai in moloz

| kiduţa18 a răspuns:

Fă-ţi curăţenie în cameră, dar curăţenie în adevăratul sens al cuvântului. Apoi cere-ţi scuze şi promite-i că n-o să se mai întâmple.

| BybyxBianca a răspuns:

Fa curat in camera si arata-i happy

| Blade_Catalin_1983 a răspuns:

Deci,este foarte simplu:
1.astepti pana la 00:00
2.te duci cu 6 lumanari in fata oglinzii si citesti cateva verseturi din Biblie invers.
3. Faci pe jos o pentagrama.
4.Un sacrificiu uman cu sange adus Satanei [daca ia un caine/pisica/frate/sora mai mica e perfect]
5.Incanteaza-l pe Satana
6.Intreaba-l cum ai putea sa te revansezi fata de mama ta.
Sper ca ma fost de ajutor!

| Roxana121 a răspuns (pentru Blade_Catalin_1983):

Ba nene ce-s cu ideile astea penibile, ce sfaturi dai tu aici mai satano ce esti. du-te draqcului cu ideile tale. Oameni buni nu faceti nimic din ce a scris tontalaul asta aici...

| BlackSulphur a răspuns (pentru Blade_Catalin_1983):

Very funny...

| Miriapod007 a răspuns (pentru Blade_Catalin_1983):

Scuze dar esti cam dus

| MadalinutzaBufu a răspuns (pentru Blade_Catalin_1983):

LoL.Esti penibil laughing.