| luccasbog124 a întrebat:

Hei TPU, stiu ca am mai pus intrebarea dar as vrea mai multe raspunsuri, va rog din suflet sa ma ajutati.Am facut petting cu prietena mea si e posibil sa o fi atins cu lichidul preejaculator. Mi-am aranjat uneori penisul, iar apoi o atingeam si ii mangaiam intrarea in vagin. Se poate sa fi avut putin lichid preejaculator pe degete. Se poate sa ramana insarcinata de la asta? Stiu ca acest lichid contine si ceva spermatozoizi

3 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Risc exista. Daca va place sa riscati, acum asteptati sa vedeti ce da zarul

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista mai multe raspusnuri diferite, pentru ca cele primite sunt cele clare si reale, deci nu-i niemni care sa spuna altceva, ce deja s-a scris pe acel topic!

In orice caz joaca asta prosteasca cu mianile in puta ta si pasarica fetei, poate sa-i aduca o infectie fetei, ca nu-i normal sa bagi mainile acolo!
Aranjeaza-ti penisul inainte, strange-te la pantaloni si spala-te pe maini, ca asa este nromal cand umbli cu mainile pe organele sexuale.

Atentie,
TPU iti poate suspenda contul de la intrabari irelevante si repetate, ca deja facit SPAMaici

| Floridori a răspuns:

Lichidul preejaculator poate contine spermatozoizi viabili numai daca a existat o ejaculare anterioara, cu maxim 4-5 ore inainte si nu ai urinat intre timp.

In rest, acesta este steril.