| DenissRaba a întrebat:

Acum 4 luni am facut petting cu iubita mea,nu i-am introdus penisul in vagin pentru ca era virgina,doar am incercat putin si dupa l-am scos pentru ca nu a intrat,doar ne-am frecat organele sexuale,probabil am avut putin lichid de lubrifiere pe capul penisului,exista sanse ca ea sa fi ramas insarcinata? Tin sa mentionez ca nu am ejaculat, nici macar nu m-am excitat.Trebuia sa ii creasca burta in 4 luni deja? Vreau un raspuns complet la tot ce am intrebat mai sus, dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in ultimele 4 luni, cele care au trecut de la acel petting, s-au produs probabil 3 sau 4 menstruatii in acest caz se poate aprecia ca este atat teoretic cat si practic IMPOSIBIL ca iubita ta sa fie insarcinata. Pentru a intelege ce este sau cum se produce procesul de procreere iti propun sa citesti urmatorul raspuns. https://www.tpu.ro/......ineata-si/

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poate fi gravida.

| HazelEyes77 a răspuns:

Chiar n ai de ce sa ti faci probleme cu privire la o posibila sarcina. In conditiile mentionate de tine ar fi practic imposibil sa fii ramas insarcinata.

| DenissRaba explică (pentru HazelEyes77):

Mersi mult de raspuns!

| Victoria18 a răspuns:

Nu exista sanse.

| Boss5555 a răspuns:

Atatat timp cat nu ai ejacuat stai linistit nu are cum sa ramana însărcinată