| Ioana090 a întrebat:

Am făcut sex neprotejat cu iubitul meu, însă in timpul contactului a simțit 2 impulsuri la mijlocul penisului… el considera ca doar avea nevoie la baie, după a mers la baie, s-a masturbat si a ejaculat in toaleta pentru a se asigura ca nu s-a întâmplat nimic. El nu a simțit nimic ca se formează ceva, de obicei simțea și se oprea. (Am 3 zile de când mi-a trecut menstruația).

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si intrebarea este?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

A vrut sa stie daca este sau nu insarcinata

| Ioana090 explică (pentru darrio2007):

Rămân însărcinată? Sau este vreun risc?

| Ioana090 explică (pentru darrio2007):

Am înțeles ca 5 zile înainte si 5 zile după sunt șanse reduse… însă el este ferm convins ca nu a ieșit nimic si ca nu s-a format, Ba chiar a fost la baie pentru masturbare dar prima data a urinat si după s-a masturbat si a ejaculat

| darrio2007 a răspuns (pentru Ioana090):

Cand ejaculeaza, un partener cu experienta in ale sexului stie cand sa se retraga. Se numeste coitus interruptus. Se retrage si ejaculeaza pe un prosop. Am practicat metoda asta cativa ani pana ea si-a pus sterilet. El considera ca ejaculeaza, de-aia a mers la baie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti panicata doar, ce varsta ai?

| helpforyou a răspuns:

Posibil sa aiba dreptate. Dar 100% nu cred ca poate fi.

| LMichaell0308 a răspuns:

Si daca o retrage tot poti ramane insarcinata... foloseste prezervativ

| Ioana090 explică (pentru LMichaell0308):

Pai a retras o înainte sa simtă ca se formează ceva acolo, după a fost 10 minute la baie și după a ejaculat