| Alexandru_Adrian_2002 a întrebat:

Am făcut sex cu o straina neprotejat, la ce sa ma astept?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La stresul ala ca ai tras o infectie. De multe ori scapi asa cum eu am scapat de 3 ori fara sa prind nimic avand contact protejat cu prezervativ deteriorat, ele erau cùrve de meserie. Si cand am iesit cu una din badoo mi-a dat o infectie la prostata care si acum imi da probleme, vezi tu prostituatele se ingrijesc mai bine fata de una care pretinde a fi cinstita. Analizele se fac gratuit de 2 ori una acum si alta la 6 luni

| darrio2007 a răspuns:

La de toate. Sau si-o trage cu altii si vine la tine si iti pune bebele in brate.

| RAY a răspuns:

Ce sa faci, astepti, hiv, gonore, sifilis, donezi si tu 100 ron la Daniel,bagi niste rugaciuni, iti faci analizele sa nu fi luat ceva, si protejat daca se spargea o puteai pati, multi i-au in gluma asta, eu asta vad

| Violleta2022 a răspuns:

La orice! Bolile cu transmitere sexuala se iau prins x neprotejat: SIDA (HIV), sifils, gonoree, HPV, clamidia, negii genitali, herepsul samd.
Din pacate, testul de SIDA il poti face abia peste 6 luni, pentru ca abia atunci devine detectabil. dar celelalte se pota face curand, unele avand simptome, altele nu.

| Emilian65 a răspuns:

La o sarcina nedorita sau o boala sexuala.

| Andreeush a răspuns:

Poate să te caute să îți zică că este însărcinată.
Data viitoare protejează-te, pot apărea boli.

| Frank51 a răspuns:

Stai chill, data viitoare protejeaza-te.

| Hammurabi a răspuns:

De ce ai făcut frate asta? Nu ești sănătos?
Dacă te infectezi cu HIV?

| Plato a răspuns:

La neprevazut.

| Crackman a răspuns:

Boli, purici si enzeme pe fund.

| oz_1736 a răspuns:

Sida, latai, lepra, holera, ciuma, febra bubonica

| OrdanKarris a răspuns:

La orice: de la absolut nimic - la boli venerice - la proces in instanta pentru un viitor copil care poate fi al tau (daca ti-a deturnat sperma si s-a inseminat singura)sau poate fi al altuia dar pentru care ai picat tu sa platesti pentru el. Posibilitatile sunt multe.

| Toteu78 a răspuns:

La cutremure, inundații, invazii de lacuste, la morții care se vor ridica și vor umbla in zombi, la sfirsitul lumii... Ai pus o!

| CipiA a răspuns:

Nu la multe, o pensie alimentara, niste boli, ceva paraziti si si cam atat, dar nu e panica ia masuri rapid si vezi ce faci, P.S. protectia din portofel e sfanta

| AlynAlum a răspuns:

Daca ai ejaculat in vaginul ei. Yeeey bebe.
Straina aceea poate a avut o boala. Sida. hiv. doamne fereste. fa cat mai repede analizele..si data viitoare foloseste prezervativul.

| Alexandru_Adrian_2002 explică:

A fost asa inoponant, r grav sau O mierlesc; [ nu mi-e frica dar ca sa stiu la ce ma astept)?