| petronela17 a întrebat:

Am facut sex cu prietena si in timpul actului sexual mi s-a rupt prezervativul, dupa care am scos imediat penisul.Prietena nu era in perioada fertila, credeti ca ar putea ramane insarcinata? care credeti ca ar fi sansele sa ramana? era al doilea numar, prezervativul s-a rupt in partea laterala a penisului, aproape de jumatatea acestuia, in rest era tot acoperit. Astept raspuns urgent

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Petroneloo, foloseste dildăul ala de la sex shop in continuare, stai linistita.

| ombladon a răspuns:

Petronela17 a facut sex cu prietena?laughing

| denismaria92 a răspuns:

Pai daca ejaculasesi, exista sanse. Daca nu, e ok.

| Marius_8048 a răspuns:

Ai grija pe viitor sa nu ramana bule de aer in prezervativ. Daca nu asta e problema cauta un alt tip de prezervative, undele sunt chiar foarte strambe si mici. Nu ar trebui sa se sparga, acum sa zicem ca ai avut noroc, nu era in perioada de ovulatie. (PS: spermatozoidul traieste pana la 5 zile in corpul ei iar ovulatia poate veni mai devreme, asa ca e mai bine sa faci calcule )

| iulia_7948 a răspuns:

Chiar daca ejaculezi sau nu exista sanse, ca secretii sunt mereu in zona aia. mai cititi si voi articole, mai copii.

| Mirel_1372 a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumu in acel moment nu are cum sa ramane insarcinata. eu nu folosesc prezervativ o scot la final. cu toate ca exista un risc. al lichidului preejaculator.

| beAuTY_6320 a răspuns:

Nu are cum sa ramana dar ca sa fiti mai siguriii sa isi faca un test de sarcina la 7 zile dupa contact iar apoi sa il repede la o saptamana sa vada rezuktatulhappy