| BiancaRâiciu a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu acum trei zile, protejat, iar de ieri ma simt balonată, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai nici un motiv sa fii panicata/ingrijorata. Balonarea daca este reala atunci adevaratul motiv are cu totul alte cauze, probabil medicale sau o posibila indigestie, insa in nici un caz nu a aparut in urma sexului intretinut. Foloseste 1 sau 2 pastile de Digenzim. Multa sanatate!

| BiancaRâiciu explică (pentru corbulalbrosu):

Îţi mulţumesc mult, la fel!

| minrest a răspuns:

Nu te-ai balonat facand sex, penisul nu e pompa de bicicleta. Fa un ceai de chimen, patru lingurite de chimen la un ibric.