| mirella_6721 a întrebat:

acum o luna si ceva am facut sex cu prietenul meu protejat si acum 2 seri mancasem niste soricbig grin si mi. a fost rau, ce miroseam parca imi venea sa vomit si pe la vreo 6 dimineata am vomitat si ma simt si cam balonata dar acum nu am sintome de insarcinata sunt sanse sa fiu sau sa fie de vina ce.am mancat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai mincat cu pofta, ti s-a aplecat, cum se spune.Organismul a reactionat.Asa ca stai linistita.Numai bine.

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Ce ai mancat e devina. Si din cauza aia pote sa iti fie rau ca ti-a picat foarte bine ce ai mancat. Dar daca ai fost si pe rosu nu trebuie sa fii insarcinata. Mai ales daca ati facut protejat aia inseamna 92-94% deci pentru bebe 6-8% ce e foarte putinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita. Mai mult ca sigur e de la soric.