| emylee a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu si s-a rupt prezervativul. inca nu ejaculase in mine. daca la 2-3 zile dupa contact imi vine ciclul pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Adynna_9523 a răspuns:

Dacaa inca iti vine ciclu menstrual inseamna ca n-ai ramas insarcinatawinking Dar daca vezii ca intarziee su nu iti mai vine eu zic sa consulti un medic sau cevaaa caa nuii de glumaa sad
Si incearca sa faci si u un test de sarcina poate o sa te ajute cu ceva ioo stiu big grin
In orice caz daca iti vine ciclu n-ai ramas insarcinataa si nai motive sa te ingrijoreziiwinking
mult Noroc :X Sper ca team ajutatt cu cevaawinking
Fundisaa? :X

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In ultimele 5 zile inaintea menstrei, riscul de sarcina e minim. Daca menstra vine exact in ziua calculata (adica este regulata) si este normala din toate punctele de vedere, nu esti insarcinata.

| RXN a răspuns:

Daca esti sigura ca sangerarea respectiva e menstruatie, nu esti insarcinata.

| Ombladon1 a răspuns:

Nu... sansele sa ramai insarcinata sunt fff mici... aproape infime oh go on. Aveti grija ca de alta data sa folositi prezervative mai rezistente, daca acestea nu au fost chiar de cea mai buna calitate

| diesel94 a răspuns:

Nu cred.doar daca intarzie e o problema

| Darius_6848 a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. stai linistita, daca nu a ejaculat in tine, poti sta linistita, si data viitoare cumparativa si voi prezervative mai bune big grin

| emylee explică:

O zis ca poate o curs lichid din ala de dinainte...
sanse sa raman insarcinata?