| Messy123 a întrebat:

Am facut sex eu fiind virgina, iar acum cand mi-a venit ciclul in primele zile mi-a curs mai mult un lichid asemanator cu apa decat sange. Sangele curge cand urinez. Este normala aceasta schimbare datorita inceperii vietii sexuale?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Asemenea modificari cum sunt cele descrise de tine in privinta desfasurarii ciclului menstrual, cat si a modului in care decurge sangerarea menstruala, reprezinta manifestari total anormale. Este indicat sa te prezinti la ginecologie pentru a fi consultata de medicul specialist. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ce se intampla la venirea ciclului menstrual, dupa ce te-a dezvirginat prietenul tau. Consulta un medic ginecolog. El este imasura sa te lamureasca ce problema ai.

| ywar a răspuns:

Ai luat si tu ultimul tarlan sa te rezolve. E un expirat. Nu a facut treaba bine. Da-i la boase si lasa-l in plata cui vrei tu. Cat despre tine - la doctor.

| Aleee01988891 a răspuns:

Buna! Din experienta personală îți spun ca nu este normal. Sfatul meu este sa mergi la doctorul ginecolog