| Alexandru5 a întrebat:

Sunt nou aici si as avea o intrebare URGENTA! Azi am facut-o cu prietena neprotejat, mentionez ca pentru ea e a3-a oara cand face dragoste. si inainte cu vreo 8 secunde sa imi vina am scos-o... Exista vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata? sa nu fi simtit lichidul preejaculator?

Răspuns Câştigător
| ELLSSA a răspuns:

Acela nu se simte...

6 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Bai, tu esti idiot? Normal ca exista posibilitatea sa ramana insarcinata. Lichidul preejaculator contine spermatozoizi si n-ai cum sa il simti cand exista sau nu pe penisul tau. Inteligentule. Pune-ti prezervativ sau taie-ti penisul, ca habar n-ai cum sa il folosesti... Mai si nenorocesti o copila pentru ca nu stii ce se face si ce nu cu penisul ala.

| Kazimir a răspuns:

Nu te cred ca ai facut sex happy daca ai fi facut ai fi stiut chestiile astea elementare in special faza cu protejatu. continua sa te masturbezi ca n`o sa ramai insarcinat

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

In timp ce faci sex secreti spermatozoizi, deci nu trebuie sa ejaculezi in ea ca sa ramana insarcinata, ar trebui sa te interesezi si tu inainte s-o faci...

| alexandra01 a răspuns:

Waw.ai numarat si secundele?laughing interesant

| xDya a răspuns:

Mmm.thinking cel mai bine era sa fi pregatit.winking deci. daca a ramas insarcinata.esti tatic.laughing

| TeRroR a răspuns:

Normal ca daa! foloseste si tu un prezervativ! si pe langa ca poate ramane insarcinata.mai sunt si atatea boli.gandeste si tu data viitoare.