| mirella_6721 a întrebat:

Am facut sex neprotejat si inca mai aveam un pic din menstruatie si nu si-a dat drumul in mine sau poate nu am simtit, si a 2 zi mi-a scurs ceva, dar sunt sanse sa raman insarcinata?:d

Răspuns Câştigător
| habibi2012 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida eu eram in a doua zi de menstruatie si si-a dat drumul in mine si nu am ramas pentru ca corpul elimina accea ejaculatie stai linistita

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, in jur de 5-10%.

| mihaela_8638 a răspuns:

Daca nu si.a dat drumul eu zic ca nu esti insarcinata eu zic s stai linijtita

| Crissttina a răspuns:

Cel mai bine e sa iti iei un test si verifici, asa e cel mai bine.

| mirella_6721 explică:

Multumesc:*

| mirella_6721 explică:

Iti multumesc foarte mult, eram foarte speriata pentru. ma simteam foarte rau, si eu tot in a 2 zi de menstruatie eram.big grin