| Ioanaaa93 a întrebat:

Hey! Sunt in a5-a zi de menstruatie si tocmai am facut dragoste neprotejat dar iubitul meu nu a ejaculat in mine. Sunt sanse sa raman insarcinata?

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ia pastila de a doua zi pentru orice eventualitate. oricand poti ramane daca e neprotejat

| briosicabriosel a răspuns:

Buna,
un pariu ca ai auzit vorba" daca esti pe "stop" nu ai cum sa ramai insarcinata" e o prostie, si da poti ramane pentru ca exista lichidul preejaculator care contine spermatozoizi in cantitati mici, sper ca te-am ajutat, si sper sa nu ramai insarcinata...
si dupa 7 zile de la contactul sexual, du-te la farmacie si cumpara-ti un teste de sarcina, sper ca acel test sa tina cu sperantele tale de a nu fi insaricnata, te pup si aveti grija protejati-va ca mai inkolo sa nu va para rau,

| 6ase6ase a răspuns:

Off copile retardate...

| athos01 a răspuns:

Nu ai cum in perioda asta, daca vrei sa vb mai multe da add la mrns_adrian

| St_Gaby_1983 a răspuns:

Un simpulu NUUUUUUUU si ar trebui sa stii asta

| St_Gaby_1983 a răspuns:

Un simplu NUUUUUUUUU si ar trebui sa stii asta

| salomeea27 a răspuns:

Sunt doua motive mari pentru care nu ai sanse sa ramai insarcinata:
1. pentru ca esti in perioada nefertila (a 5-a zi de menstra: ovulul deja e la Dunare)
2. pentru ca nu a ejaculat in tine.

| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Doar daca iti este mereu rau si vomiti dimineata, nu poti manca dulce, te doare burta... Cel mai bine du-te la o farmacie si fa-ti testul de sarcina sau cumpara-ti unul, si vezi. Altfel nu vei putea fi sigura. Mult succes! Sper ca te-am ajutat!