| Milka12345 a întrebat:

Salut, aseara m-am culcat cu iubitul eu, eu sunt in a 2-a zi de menstruatie, daca am facut neprotejat, iar el crede ca nu si-a dat drumul in mine, este vreun risc sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a ramane insarcinata in cazul in care sexul este intretinut in a 2-a zi de menstruatie este de maxim 1-3% chiar si in cazul in care partenerul ejaculeaza sperma intentionat in vagin. Teoretic posibilitatea de sarcina este apreciata ca fiind 0 (zero). Multa sanatate!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este pericol de sarcina.