| frum a întrebat:

Am facut sex protejat cu iubitul meu. la un moment dat prezervativul a alunecat,era in pat langa noi. nu stiu sigur daca m-a mai penetrat dupa aceea. mentionez ca el nu a ejaculat, in prezervatiuv se gasea putin lichid semnial preejaculator.este vreun risc de sarcina?

3 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
Stai linistita.sunt sanse mici sa ramai insarcinata.

| frum explică:

Eu banuiesc ca nu ma mai penetrat.pentru ca nu ma simteam prea bine, am facut o pauza cateva zeci de secunde, si probabil ca de aceea a alunecat prezervativul. faza e ca inca mai am timp sa iau pastila de a doua zi...dar nu stiu daca are vreun rost sau sunt paranoica, pentru ca sunt cam incepatoare in domeniul acestasad si nu doresc sa imi stric organismul pentru o faza banala, cu acea pastila sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar tu nici nu stii exact ce a-ti facut. Solutia-testul de sarcina; si daca scapi data viitoare leaga-l cu ata sa nu mai cada! Bafta ca ai nevoie