| User123446 a întrebat:

Am facut sex protejat cu prietenul meu dar înainte de asta am fre**t cu mana si i-am pus prezervativul tot eu, sunt sanse sa rămân însărcinată?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la ce sa ramai insarcinata?

| User123446 explică (pentru Violleta2022):

Sa dat drumul in palma mea si pe urma i-am pus eu ca sa ne protejăm

| dullcat a răspuns:

Daca exista lichid preejaculator, da, posibil.

| Hyperion7 a răspuns:

Da,rămâi însărcinata in mintea ta big grin
Evident că nu ramai, chill, nu așa funcționează.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Din moment ce actul sexual a fost protejat, șansele sunt de 1%.

| User123446 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Vaza este ca ma si doare burta da nu tot timpul ma doare putin dupa ma lasa si începe sa ma doara iar dupa ceva timp

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru User123446):

Semne de sarcină nu apar imediat după actual sexual, ci în timp.
Totul este doar o teama pe care tu o ai, dacă prezervativul a fost așezat corect și nu a fost spart sau etc, nu trebuie să vă îngrijorați.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Da, foarte multe :facepalm: