| si77ona a întrebat:

Am folosit anticonceptionale cerazette 5 luni dupa care de 2 luni le-am intrerupt insa nu-mi mai vine ciclul.Am facut ecografie si vizita ginecologica dar doctorii spun ca nu e nimic din punct de vedere ginecologic. Apoi am facut testul de gravidanta de 2 ori si e negativ.Am dureri insa nimic...

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. insa nu am folosit anticonceptionale. si merg la endocrinolog ca sa-mi dea tratament! Ai nevoie si tu de un endocrinolog! Dupa parerea mea ar fi bine sa nu mai folosesti anticoncep... am inteles ca procentajul de a face copii e mai redus! si provoaca dereglari menstruale!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca sa vezi un endocrinolog, poate e ceva in neregula din acest punct de vedere.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Si totusi care este intrebareahee hee?

| si77ona explică:

Kalin scuze dar credeam ca intrebarea a fost destul de inteleasa din continutul textului.Ma refeream la faptl ca nu inteleg de ce nu-mi vine menstruazia dupa atata timp de la intreruperea anticonceptionalelor, sau daca este grav sa ai o pauza asa de mare, chiar daca ai doar 33 de ani