| deyutzzza a întrebat:

Am fost cu un baiat 2 saptamani. si m-am despartit pentru ca el pentru ca nu prea venea sa ne vedem (mentionez ca el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el). de cand ne-am despartit el nu mai vorbeste cu mine. si nu stiu ce sa fc sa-i atrag atentia. As dori un sfat

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Deci tu te-ai despartit de el pentru ca el nu prea venea ca sa va vedeti si acum nu sti ce sa faci ca sa ii atragi atentia? Pai te-ai gandit putin ca probabil e si vina ta pentru ce se intampla acum? Adica o relatie presupune ca ambii sa dea cate ceva pentru a merge inainte. dar oricum 2 saptamani e cam putin pentru ca sa poti spune ca intr-adevar ati fost impreuna.Pai de facut nu prea ai multe de facut, vorbeste tu cu el daca el nu vrea si spune-i exact ce ai vreau de la el, nu il lasa sa ghiceasca ce vrei.Bafta!

1 răspuns:
| ioana16 a răspuns:

Ar fi trebuie sa-i zici "mai, u nu prea iesi cu mine afara si eu ma simt cam aiurea. u pana la urma ce vrei de la mine?". poate lui nu-i place sa iasa in oras si e obisnuit sa stea la pc. sau poate a avut probleme in ultimul timp si nu a putut iesi. intr-o relatie comunicarea e foarte importanta. succes :*