| T6yy8r3 a întrebat:

Am o problemă cu un băiat de la scoala mea. Cum sa-i atrag atentia?
El iubeste fotbalul si ma cam rusineaza cand vorbeste la mine.
Azi m-a intrebat deschis: Ma iubeşti?

Răspuns Câştigător
| RuxYRose a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa incerci ceva cu el...sau, ce simti

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi trebuit ca si tu la randul tau sa-i raspunzi punandu-i aceeasi intrebare : Eu te plac, dar tu ma iubesti? happy

| Emilian65 a răspuns:

Tu ce i-ai raspuns? Trebuia sa-i raspunzi: da. Atunci vedeai daca te iubeste cu adevarat sau nu.

| Doub a răspuns:

Borăşte pe tine?

| OMFGConrad a răspuns:

"La tine" ar trebui să mănâncii și altceva înafară de "iubire" la vârsta ta.

| blackPug97 a răspuns:

Din moment ce tu nu prea vorbesti cu el, si practic nu ai o relatie cu el, cum ai putea sa il iubesti? ...nu ati avut intalniri, nu nimic, dar deja iubire...nu va inteleg

| GreenVoid a răspuns (pentru blackPug97):

O lua la misto cel mai probabillaughing

| blackPug97 a răspuns (pentru GreenVoid):

Toate sansele...Am vazut si conversatii de copii de 12 ani care nici nu se cunosc bine si ei deja is impreuna si se iubesc...deci oamenii chiar nu stiu ce naiba ii aia iubire si dau si ei asa din gura sa se afle in treaba.

| GreenVoid a răspuns (pentru blackPug97):

Ai dreptate dar din moment ce ei doi n au vorbit cine stie ce si o intreaba asa direct si dintr o data, imi dadea impresia ca o ia peste picior.A fost prea evidenta fata deci cred ca i-a atras atentia destullaughing