| marya12 a întrebat:

Am fost cu un baiat vreo 5 luni dar mai mult cu despartiri...acum mi-a dat papucii dar nu stiu dc.cand neam impakat el nu prea ma mai baga in seama...acum cred ca are pe alta. ce sa fac ca sa ma impac cu el? va rog ajutati-maa:X

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Hello... spune-i pa si la revedere...nu...adica.adio...ce vrei sa-ti spun...cand ma prinzi, ma pupi in cu...rade slabire este foarte sanatoasa... ochii mari...ASA SPUNE-I...rusine mie, dar bine tie!

| fabiola a răspuns:

Dar mandria ta unde este?

| antonius74 a răspuns:

Daca e asa mare nesimtit, de ce vrei sa te mai impaci cu el? in loc sa stai cu un asa nesuferit, nu mai bine iti cauti altul, care sa te aprecieze si sa-ti fie fidel?

| samantha_4979 a răspuns:

Daca te'ar fi iubit nu te'ar fi lasat!
Iar intr'o relatie e nevoi de iubire din partea amandoura, nu doar a ta!
concluziile ar trebui sa le tragi tu singura! SUCCES!

| Alina_5575 a răspuns:

5 luni cu despartiri iar acum tot el ti-a dat papucii...Pt ce sa te mai impaci cu el sa-ti mai dea papucii de cateva ori...Eu consider ca nu mai are rost si chiar daca ti la el, pentru ca daca a gresit o data o va mai face de mii de ori...Si eu am o relatie tot de 5 luni si nu ne-am despartit pana acum deloc, oricum asta depinde de fiecare persoana...

Daca as fi intr-o asemenea situati as lua o hotarare si aceia de nu a ma mai impaca cu el deloc pentru ca nu merita happy...

Tu hotarasti acum ce e mai bine pentru tine...

Succes sa fi iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a dat papucii, mai vrei sa fii cu el? Nu are rost sa insisti pentru ca nu mai vrea sa fie cu tine. Cealalta este o noutate pentru el deci va incerca sa o cucereasca. Vine altul, draga mea, nu te ancora intr-o relatie pierduta. El nu merita.