| lorenalore_5845 a întrebat:

Am fost ieri in club in bucuresti si am dansat cu mai multi tipi.prietenul meu e plecat la tara. unu din tipii cu care am dansat mi-a cerut numarul si m-a sunat azi sa ne intalnim. i-am spus ca sunt ocupata si ca iesim altadata. eu i-am spus ok. Problema este ca prietenul meu vine in cateva zile si nu vreau sa ma intalnesc cu tipu din club dar nu stiu cum sa-l refuz.ma va suna maine, ce sa-i ziC?

Plus de asta mai este un tip care ma suna incontinuu si inca unu care se tot da la mine in club. i-am acceptat avansurile si acum mi-e frica sa merg cu prietenul meu in acel club. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Poi la cel care te suna sa va intalniti spune-i ca ai prieten si la asta care i-ai acceptat avansurile ca ti-ai gasit pe altineva si ca ai inceput sa tii la el big grin tongue

12 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Ce moda e acum ca femeile nu mai recunosc ca ar vrea sa fie cu toti si o baga pe-asta cu : "nu stiu cum sa-l refuz"; Daca tii atat de mult la prietenul tau actual, nu aveai ce cauta in club cu toti pularaii pe langa tine; dar ce-ti mai place si tie viataaa! Pentru ei, care te-au agatat in club, nu esti decat o bucata de carne, o ocazie de distractie; un baiat normal la cap care agata o fata intr-un club sau intr-o discoteca asa vede fata respectiva! TipulVerde si PIMP: aveti dreptate mai baieti! Fetito, esti saraca rau cu duhul! Pacat de baiatul ala cu care ubmlii si care probabil ca tine mult la tine!

| XK a răspuns:

@answer +1 daca tineai atat de mult la persoana de langa tine nu imparteai numaralul la primul venitwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Esti curva fata
1.nu trebuia sa dai nr de tel nimanui daca ai prieten
2. Daca ai prieten nu te duci fara el in club decat daca vrei sa agati pe altii si esti curva.
3.Te duci fara el dar stai cumintica si nu dansezi cu toti orfanii din club.
4. Daca afla esti terminata nu ne place sa fim inselati

| TipulVerde a răspuns:

Poate ar trebui sa incepi prin a nu mai distribui prin cluburi numarul tau de telefon daca nu vrei sa te sune lume cu oferte pe care nu le poti refuza.

| picolini a răspuns:

Nu lua in seama unele comentarii cretine... E normal sa mai iesi sa te distrezi, nu te poti inchide in casa, greseala ta a fost ca ai dat nrul de tel, dar nah. poate ai fost un pic ametita, nu e nimic. Ii spui direct, am prieten sorry. Si incearca sa eviti clubul acela. si tine de prietenul tau:*

| bobocel_8672 a răspuns:

Daca tii asa mult la prietenul tau, eu nu inteleg de ce le-ai dat baietilor nr tau de telefon...ai putea sa iti repari greseala daca le spui ca ai prieten si ca tii la el

| greieras a răspuns:

Super tare laughing deci am citit toate comentariile si m-a umfla rasul mai bine nu puneai intrebarea asta si nu ne cereai parerea ca sincer te.ai ales cu niste nume gen " curva"... fetita lasa cluburile si mai bine te linistesti ulciorul nu merge nu multe ori la apa poate de data asta scapi fara sa afle savelul tau dar mai bine te.ai linistii pune mana si invata citeste studiaza lasa pularaii ca de astia dai cat e lumea si pamantul daca vrei sa faci ceva in viata cinstit tongue Panarama

| sorina_2044 a răspuns:

Daca ti la prietenu tau iti iei inima in dinti si refuzi orice invitatie categoric, fara a lasa sa se vada vreo urma de regret, de nesiguranta. Eu cred ca asa scapi de persoane insistente. multa bafta

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

@PIMP ai dreptate:*

| Gaannicus a răspuns:

Esti curva happy

| Alexa_1601 a răspuns:

POi mai fata daca nu vrei sa te vezi cu el dc i-ai mai dat nr? inseamna ca si tie iti place... dupa aia ne mai intrebam dc baietii sunt ai dracuwinking