| bogdandat a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata pe care am tot inselat-o eu nu o iubem deloc dar ia m-a iubit m-a parasit mi-a spus sa nu o mai caut dar am vazut-o in parc si asa ceva nu am mai simtit niciodata am inceput chiar sa o iubesc am sunat-o si i-am spus ca am gresit si vreau sa fiu cu ia dar m-a respins si nu mai vrea sa fie cu mine. cum sa o fac sa ma ierte ca nu mai pot sta fara ia acum chiar o iubesc te rog dati-mi un sfat cum sa o fac sa fimi din nou in preuna.

12 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Pai,incearca sa o inviti undeva in parc, sa stati pe o banca, ii duci un trandafir si ii spui sincer toata povestea. Daca te refuza, cel mai bine ar fi sa o lasi in pace (macar pentru o perioada de timp ca sa se mai gandeasca ce simte pentru tine) pentru ca ea crede ca o vei insela iar, si nu vrea sa mai sufere. Eventual spune-i ca o lasi sa se gandeasca si cand se decide ce vrea sa faca, sa iti spuna happy

| bogdandat explică (pentru MaDeclarFan):

Si daca ma refuza sa vina in parc?

| MaDeclarFan a răspuns (pentru bogdandat):

Ii spui ca o rogi frumos sa vina macar 10 minute pentru ca vrei sa ii spui ceva.Si daca tot refuza, spune-i pe mess.....sau scrie-i o scrisoare - stiu, suna banal "o scrisoare" dar o sa ii placa si o sa vada ca nu mai asti asa cum erai happy

| BLeur a răspuns:

Vezi tu.o greşeală ca asta nu se face niciunei fete..mai bine numai exista nici o relaţie între voi 2. happy. Slabe şanse să te ierte, pentru că aşa ceva nu se face, dacă nu ai iubit-o puteai să-i spui asta, nu să o faci să sufere.winking. Dacă eşti prost şi nu gândeşti ce faci, aşa se întâmplă.

| Vibrations a răspuns:

Ia ia ia ia ia ia ia ia ia

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Nu prea mai ai sanse pentru ca, cand ai avut-o nu ai repsectato si ai inselat-o sorry dar as intelegeo si pe ea si daca fata a spus sa nu o mai cautimai bine las-o in pace si tu vezi-ti de ale tale! te pwpw succes si

| CarmenElenaa a răspuns:

Ce mitocan esti! straight face cum sa o inseli de multe ori si apoi sa vrei sa av impacati. nu e asa fraiera! Acum asta e fiecare facem greseli si platim pentru ele, sper sa iti fie invatatura de minte si sa nu mai incerci sa iti bati joc de urmatoarele, succes!

| Vreoproblema a răspuns:

Pai nu ai cum! O fata nu ar putea sa te ierte pentru ca ai inselat-o si mai ales de atat de multe ori.Nu ai ce i face.Cel putin asa consider eu...dc altcineva are o alta parere...

| NoNameNoName a răspuns:

Si, de ce ai stat cu ea daca nu o tine-ai deloc la ea? Sa-i distrugi ei Viata? Pai, dragule, nu ai cum sa te mai impaci cu ea, deoarece, ai inselat-o de mai multe ori. Daca era doar 1, de doua ori, mai zice-am. Dar asa... Imi pare rau.

| theQuest a răspuns:

Nu ai cum straight face daca ai inselat-o iai distrus toata increderea in tine, si ea gandeste acum ca daca iar te iubeste tu o vei insela si ea va suferi iar. Spune-i odata sincer ce simnti dar sincer fata in fata daca atunci te refuza inseamna ca; chiar nu mai vrea sa aiba de aface cu tine big grin

| Stahlhelm a răspuns:

Pune-te in ghenunchi, spune-i ca esti un prost, pune-te pe plans...

| ST1 a răspuns:

Pai in primul rand ...si in al 2-lea...neah vazusi cum e sa iubesti si sa nu sti sa pretuiesti?laughingmisto imi pare bine ce iti face