| ZeroCoolXtreme a întrebat:

Am mai avut un subiect pe aici legat de chestia ca un fost prieten (iubit) de-al actualei vine in tara si etc si ce sa fac daca se vor vedea.

Ma rog, ideea este ca am trecut peste momentul ala, insa, acum am alta problema. In seara asta am vazut ca un tip are avatar la messenger (poza) cu o fotografie de-a iubitei mele.

Am discutat cu ea si a zis ca ea e de acord ca tipul sa aiba poza, i-am zis ca pe mine ma deranjeaza, si incet incet am inceput sa ne certam.

Am vorbit eu cu respectivul si i-am zis sa o schimbe (poza), a zis ca nu are nimic impotriva si ca data viitoare sa-i zic direct lui; si sa nu-mi fie teama de chestii ca s-ar baga el intre mine si fata aceasta.

Oricum, chestia e ca tipa s-a suparat pe mine, ca vezi domnle parca am fii in prima saptamana de cand suntem impreuna si sunt gelos.

Acum, chestia e ca ne-am mai certat pe chestii d-astea, odata ne-am si despartit dar ne-am impacat dupa scurt timp.

Chestia e ca vreau sa stiu 2 lucruri: cum sa fac sa ma impac cu ea (nu vrea sa auda scuze, mereu cand fac asta zice ca nu-i trebuie).

Al doilea lucru, cum fac sa evit situatii de genul asta?

1 răspuns:
| sorinyoman a răspuns:

Poarta-te ca atunci cand ridici un zmeu : 3/4 liber si 1/4 tine-l strans