| Anonim3007 a întrebat:

AM fost odataa afara cu baieti si au fost si 3 fete pe 2 dintr-e ele le cunosteam una insa nu. Asta a fost prima zi. A 2-a zi acelasi grup dar ceva diferit am jucat adevar si provocare. Am ales provocare si am primit sa o intreb daca vrea sa fie cu mine si daca da sa o sarut. A zis da. Am facut provocarea... a fost totul frumos pana intr-o zi cand colegi mei ( baieti ) au vrut sa ia bere am fost si eu de acord pana la orma eu n-am vrut ca trebuia sa mergem sa o luam pe prietena mea afara prsoti au luat berea si au mers si o asteptam in fata blocului si a coborat taicasuu si ne-a luat berile (la toti 3) si nu a mai lasat-o afara... mi-a fost greu apoi sa ies cu ea fiindca tasu nu o lasa decat cu o prietena de a ei pe care trebuia sa o verfice ( o suna si cerea sa vb cu prietena ei nasol asa) si eu trebuuia sa ma impart intre ea si prieteni meei am iesit un timp cu ei apoi seara mergeam la ea dar la un moment dat am inceput sa o mint (naspa ca s-a cam rpins). Ziceam ca nu pot sa ies afara ca sunt pedepsit din astea daste. De mentionat 2 lucruri prietena ei cea mai buna ma uraste fiindca mereu cand o prindeam la scoala imi bateam joc de ea o faceam naspa grasa. Si 2 eu n-am iesit cu prietena mea singur nici odata ca trebuie sa fie si aia dar daca o intreb si evita baga scuze. HELP raspundeti la aceste intrebari va rog 1 ) cum sa fac sa fie singura cu mine 2) de ce ma evita cand vreau sa fim singuri 3) mai are rost relatia da sau nu ( parerea mea e da dar vreau sa vad ce ziceti voi ) ce-l mai bun raspuns promit are funda

3 răspunsuri:
| ByaSimpleGirl a răspuns:

In primul rand nu o mai face asa pe prietena ei ca poate sa ii spuna sa se indepartesze de tine. ca sa fie singura cu tine incearca cand il mai vezi pe taicasu sa fi baiat bun ca sa aiba incredere in tine si sa te lase singur cu ea te evita cu ne sigura daca e bine sau nu relatia voastra ca prietena ei sigur ii spune chesti naspa despre tine... da mai are rost relatia dar comportate ca un gentelman asta le place fetelor ...crede-ma stiu ce spunwinking

| Flav_7104 a răspuns:

1) ar fi cam greu sa fiti doar amandoi... tinand cont ca fara prietena ei, taicaso nu o lasa afara. ai putea zice ca merge la o colega ca sa invete (dar acum e vara->vacanta asa ca...)
2) poate nu te evita, poate ii e frica sa nu o prinda taicaso
3) nu stiu din astea! laughing serios...la 3 numa voi 2 sititi ce si cum happy

| nvgtv a răspuns:

1.O pui sa aleaga intre tine si prietena ei sa vezi daca chiar tine la tine sh daca te va alege pe tine vei ramane cu ea daca nu nu(rasp pentru intrebare 3)
2.Probabil ca te evita pentru ca ii e frica de taicaso' sa nu o prinda dek cu tine... sper ca te.am ajutatwinking