| XMAN21 a întrebat:

Am fost să urinez după care am introdus degetul în vaginul partenerei (m-am spălat pe mâini cu apă și săpun) țin să menționez că nu am ejaculat înainte. E posibil să fi avut ceva pe mână și să fi rămas însărcinată?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa, săpunul si nici macar urina NU creează sarcină. Nu inteleg de unde si pâna unde ai ajuns la concluzia asta. Nu mai fi speriat de bombe. Doar spermatozoidul in interiorul vaginul poate creea sarcina, si asta doar in perioada fertila.

| XMAN21 explică (pentru anonim_4396):

Da,știu că sunt prea exagerat. Așa că am zis să văd părerea altora

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida.

| AlexandruAlex335 a răspuns:

Nu poti, stai linistit.