| AlexandruD a întrebat:

Am fost zilele trecute la un majorat si acolo am intalnit o fata care venise fara prietenul ei, am fost fara prietena mea si am inceput sa vorbim si asa mai departe, intr-un final am inceput sa ne sarutam. si dintr-o data mi-a spus ca nu sarut bine. straight face acum spuneti-mi cum as putea sa invat. straight face. ca banuiesc ca nu sunt cursuri speciale rolling on the floor sunt niste metode prin care ai putea invata.?

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Poti invata doar sarutandu-te cu prietena ta cat mai des si in feluri diferite. Poti sa ai spui ca ai vaz ceva si ca ar trebui sa incercati si lucruri mai noi sau sa ridicati cotele de placere la sarut. Oricum esti cam nesimtit si ai mare grija ca nu e oki ceea ce faci!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Iti putea gura sad

| Cobra1994 a răspuns:

Daca acea fata a zis ca nu saruti bine tu o crezi? laughing Daca ea e cea care nu saruta bine? si de unde stie ea ca cum saruti tu nu e bine? raised eyebrows cand se vor plange toate fetele ca tu nu saruti bine//atunci e o problema.dar pana atunci..succes la inselat laughing sfatul meu e sa te desparti de prietena ta ca nu o iubesti daca ai inselat-owinking

| bigmoose99 a răspuns:

Pfff....cauta si tu pe google cum sa sarutzi o fata si cand o mai intalnesti incearca ceea ce ai citit.Incearca sai provoci placere si prin alte metode....constrange-o.Lipesteo de un perete in timp ce faci asta sau strecoara-ti o mana in paril ei sau lipeste-ti corpul de al ei sau tine-o strans in bratze.Fii baiat destept si abordeaz-o usor