| Sergiu0427 a întrebat:

Salut TPU. Am și eu o întrebare. Îmi e un pic jenă să o spun dar am sa o fac. Sunt împreună cu o fată de puțin timp, ea are 18 ani, eu am 19. Zilele trecute m-am întâlnit cu ea și la un moment dat am rămas singuri la ea și am început să ne sărutăm, a fost un sărut de vreo 5 6 minute încontinuu, mai nebunesc așa, cu atingeri în unele zone din partea mea, întrebarea mea e, de ce tremura? O simțeam în timp ce ne sărutam cum tremura, îi tremurau și picioarele și tot. Aștept niște răspunsuri și fără hate dacă se poate laughing

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De plăcere, de fericire. În speranța că nu te vei mărgini doar la săruturi, ci vei continua bârbățește, căci bărbâția era la tine.

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ori avea emotii, ori era foarte excitatalaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cum de ce?
De emotii, de rusine...

| sadrian46 a răspuns (pentru Violleta2022):

Rușine ți-ar fi fost ție.

| Violleta2022 a răspuns (pentru sadrian46):

Un raspuns idiotic, din partea unui barbat evident care nu are cum sa inteleaga ce simte o fata in acea situatie, fiindca in realitate vorbim de o fata virgina care tremura de emotie si rusine.

| sadrian46 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ne auzim ultima dată. Adică bloc, fiindcă meriți din plin.

| Violleta2022 a răspuns (pentru sadrian46):

Ar trebuii sa nu vorbesti in numele unei femei, fiindca nu ai habar ce simte si prin ce trece, in special cand este o copila virgina. Am fost acolo, am simtit asta si stiu exact ce am scris, sincer si onest.
Este rusinos sa ma jignesti considerand ca raspunsul meu nu-i corect.
Dar ma rog, esti invitatul meu sa ma ocolesti, decat sa ma jignesti!

| Emilian65 a răspuns:

Tremura din cauza emotiilor si a excitarii care au aparut in organismul ei.

| VoidEternal a răspuns:

E de bine. happy