| Crasaf4k a întrebat:

Am inceput sa ma intilnesc cu o fata de 17 ani, si tin ft tare la ia!
Dar problema este ca fostul ei umbla dupa ia si o roga sa se inpace, chiar uneori si plinge in fata ei inplarindo sa se inpace cu el. Iar ia nu ii atrage atentia! Ia vrea sa fie cu mine...
Ce credeti ca trebuie sa fac in asa situatie?
Mie cam jale de baiat!

Răspuns Câştigător
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Spune-i baiatului ca in acest moment tu esti iubitul ei, sa nu se mai faca de cacao ca si asa nu se mai gandeste la el.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Invata sa scrii, poate asta o sa-ti mareasca sansele ca ea sa ramana cu tine.

| LoveSleep a răspuns:

Cu gramatica aia, ți-e imposibil să faci ceva.

| Kysnov a răspuns:

Nu stiu ce-ar trebui sa faci, daca el se roaga atat de ea, poate ca el chiar o iubeste, dar daca si tu o iubesti, nu o lasa sa o ia altul, fi tare frate!