| Bella08122016 a întrebat:

Am încercat să o fac cu iubitul meu, sunt virgina, am folosit prezervativ, a încercat să o bage de câteva ori, dar ma durea foarte rau si ne-am oprit, după vreo 30 de minute a inceput sa isi bage cate un deget, 2 in vaginul meu cât a putut, sa il omoare, simțeam că mor acolo,eram excitată la maxim,iar cand a scos degetele avea sânge pe ele si a crezut că mi-a venit ciclu, însă au trecut 2 zile si nu mi-a venit, Nu am rezistat sa bage penisul, daca l-a băgat jumătate e bine pentru că mă durea îngrozitor de rau
De atunci imi tot curge un lichid alb crem, asa, si ciclu trebuie sa imi vina maine, imi e foarte frica si nu stiu ce sa cred
Pot sa pățesc ceva?
Ajuta-ti-ma va rogggggg

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pana la o noua incercare de dezvirginare ar fi foarte bine/indicat sa practici atat singura cat si impreuna cu iubitul tau reprize de masturbare cat mai activa, si numai dupa ce va reusi sa-ti introduca 2 degete in vagin fara sa te mai doara, doar in acel moment te vei putea considera pregatita atat tu cat si vaginul pentru dezvirginare. Atat sangerarea cat si durerea care persista si in acest moment este cat se poate de normala. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Si-a vopsit ala degetele-n rosu doar ca sa-ti dea o emotie!

| Violleta2022 a răspuns:

Am vesti pentru tine, nu mai esti virgina!

| mihai69 a răspuns:

Virgină nu mai ești; e normal să ai hemoragie dacă te-a deflorat.

| kandaraki a răspuns:

Cheama ambulanta si mergi la medic, nu e bine sa pierzi atata sange, nu se joaca cu degetele, pot aparea infectii!

| NameInUse a răspuns:

E normal, tu.

Răspuns utilizator avertizat
| MulaJunior1 a răspuns:

Lol.esti cringe