| ClaudiuTicu a întrebat:

Am intalnit o fata... era, si este frumoasa. Ne-am indragostit la prima vedere si ea, cred ca la fel de mine. Am cunoscut-o la spital la psihiatrie, eram internati amandoi acolo, eu ei ii scrisesem niste poezii de dragoste, ei ii placea cred. Numai ca ea este bipolara, cand e buna cand e rea. Cand eram cu ea nu eram indeajuns de suficient ca ma iubea. Eu o iubeam sincer pe ea, cu toate ca locuieste la vila, avea o vila frumoasa. Pe urma s-a intamplat sa vorbeasca cu cineva si sa se intalneasca la o cafea, ea mi-a zis asta, si ce era sa spun nu? Am fost de acord cei doi se cunoscusera pana acum, sau nu. Si m-am enervat si am avut o iesire nervoasa am zis ca vreau sa ne despartim cu atat ca e mai bine, am zis asta pe moment, pe urma i-am zis ca-mi pare rau ce am zis si ca o doresc inapoi sa ma ierte etc. Am fost violent verbal cu ea si pentru asta ea s-a speriat de mine. Ea a mai avut niste probleme de sanatate, am incercat sa o inteleg dar timpul a decis ca nu. Am inceput sa-i vorbesc urat pentru ca nu mai eram cu ea si peste putin timp mi-a parut rau, am tinut la ea am iubit-o sincer nu a fost pe interes nimic, pe ea o chema Claudia, pe mine Claudiulaughing eram in religia catolica. Pe urma, ce s-a mai intamplat ea flirta cu altcineva cu -n prieten de-al meu si nu e frumos un prieten care-l cunosc sa se bage sa vorbeasca cu ea cu fata asta sa faca avansuri. Nici eu nu-i i-au prietena ce are el, nu vorbesc cu ale lui. Stiti la ce ma refer...sotia prietenului meu! Asta spune tot doream sa ma razbun sa-l bat pe ala dar nu rezolv nimic el are masina si poate de asta ea il indrageste. Am avut 1 luna de relatie impreuna m-am atasat repede de ea, m-am obisnuit cu ea si de valentine-s day i-am oferit un buchet de flori insemnand ca se mai gandeste dar stiam raspunsul Nu. Nu la zis ca nu era frumos sa ma refuze. Am mai continuat sa-i vorbesc urat mi-a dat block pe facebook, si nu o pot uita si nu stiu cum sa fac sa ma scoata de la block macar sa ramanem prieteni si atat.Nu am putut sa mananc o saptamana eram in depresie din cauza despartirii, totusi daca ma iubea cu adevarat nu ma parasea. Imi pare rau pentru ea. Mereu cand o sa-mi aduc aminte o sa vars o lacrima pentru ea.

Răspuns Câştigător
| XxRoxRoxyxX a răspuns:

Scuza-ma daca iti spun dar o luna nu mi se pare asa mult sa cazi in depresie, eu am avut o relatie de 3 ani si ceva si s-a despartit de mine dintr-o prostie eu am cazut in depresie si am luat antidepresante si calmante nu mancam nimic pana am ajuns in spital la perfusie lui nici nu i-a pasat. In fine de la block nu o sa te scoata iar sa o mai poti vedea macar in poze fa-ti un cont de facebook cu alte poze gasite pe net si cere-i prietenia si atunci o poti vedea de cate ori vrei daca nu las-o asa si incearca sa gasesti pe altcineva si pe ea uit-o.

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxRoxRoxyxX):

Cred ca intr-un moment de inspiratie si-a dat seama cat de inteligenta esti. SI si-a luat talpasita...

Ai raspuns serios la o intrebare pusa la misto.

| XxRoxRoxyxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi se pare cam prea lunga sa fie pusa la misto laughing dar daca u zici asa sa fie

| ClaudiuTicu explică (pentru XxRoxRoxyxX):

Mi se face rau cand o vad...pe ea. Si nu cred ca vreau s-o mai vad. Cand ma gandesc la ea o sa plang. Imi pare rau ca am pierdut-o. Am tinut la ea...Ea nu prea a tinut. Ne-am cunoscut la psihiatrie. Asta e Multumesc pentru sfat!

| ClaudiuTicu explică (pentru XxRoxRoxyxX):

Nu e pusa ....la misto. Chiar am suferit pentru ea. Mi-a mai ramas un tricoul de-al ei si plang pe tricoul ei ca m-a parasit...

| Oana92 a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

Mai cauta si alti psihiatri. Acum serios vorbesc, daca tu dupa tratament ai asemenea reactii e grav! Si nu fac misto deloc! Mergi iar la medic! Cat mai repede!

8 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Si pe mine tot nu m-ai lamurit cu motivul pentru care ai fost internat la psihiatrie...

| ClaudiuTicu explică (pentru Oana92):

Am fost internat la psihiatrie din cauza depresiilor certuri in familie etc.

| batch a răspuns:

Sange.