| pynnk a întrebat:

Am inteles ca la plafar se gaseste ceai de anghinare si ca poti slabi cu ajutorul lui.este adevarat? daca am 17 ani pot bea?

3 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna pucca
sincer eu nu cred ca poti slabi doar daca bei ceai.intr.adevar e sanatos pentru organism dar cred ca doar atat
insa daca ti o dieta alimentara si faci mult sport e ceaiul te poate ajuta pentru ca iti intareste organismul(dar sa stii ca e foarte amar )
iti doresc din tot sufletul darga mea sa ai mult noroc si sa ai parte de silueta pe care ti.o doresti insa sa nu uiti sa sanatatea ta e mai importanta decat orice
pupici

| Onn3 a răspuns:

Normal dar tot mai bun e ceaiul verde dupa 3-4 zle de baut 1-2 cani pe zi ti se reduce mult pofta de mancare

| DanielDaniel13 a răspuns:

Trebuie sa ai si o dieta echilibrata, nu bei ceai si slabesti imediat