| soarerasare a întrebat:

La Plafar se gaseste ceai alb?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Cu siguranta, gasesti cam tot ce ai nevoie chiar si ce nu vrei:incepand de la ceai, sampon, creme, in orasul care locuies astea se gasesc la plafar dar si in farmacie.

1 răspuns:
| ferefe a răspuns:

Pai ar trebui sa se gaseasca.Dece nu s-ar gasi? Eu de ex am vazut ceai alb si la Mega Image si la Carrfour la raioanele de ceaiuri si cafea.