| Macho a întrebat:

Am intrat in belele, nu stiu daca mai am iesire din situatia asta.
Aseara am fost la disco si m-am luat la dans cu una, fiind putin (putin mai mult) baut m-am dat la ea si ea a inceput sa ma suga de gat, fiind beat nu am simtit ca ma sugea, credeam ca ma saruta. Acum ma trezesc si vad pe ambele parti acele pete mov, foarte mari. Problema: Prietena mea se intoarce maine din vacanta( rep. moldova ) dupa 2 luni de zile in care nu ne-am vazut. Stiu ca poate par porc la faza asta, infidel sau spuneti-mi cum vreti, dar as vrea sa stiu ce pot sa fac in cazul de fata. Cu ce sa ma acopar, ce sa-i zic prietenei mele, nu cred ca fondul de ten ar acoperi petele.
Nu stiu ce as putea face sad Se pare ca s-a intors totul impotriva mea.

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Asa.si acum sa te trezesc eu la realitate si sa iti spun ceva.
daca iubesti pe cineva inseamna ca o respecti, esti sincer cu ea si ii esti fidel.ma gandesc ca ai si inselat fata aia pe bune, dar asta a fost singura care ti-a las urma.
si acum intrebarile magice:de ce mama mea nu ii spui adevarul? de ce dracu nu te desparti de ea daca vrei sa iti traiesti barbatia cu altele? de ce iti bati joc de ea? de ce vrei o relatie serioasa daca nu esti pregatit pentru asta?
raspunde-ti la intrebarile astea si o sa aflii singur cum sa te scoti.hai sa ne maturizam putin, pentru ca, din cate vad eu in poza de la profil ar cam fi cazul!

15 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vezi unde duce bautura, mama? Daca aveai creierul limpede, nu mai sufereai atat! Solutia cu gheata e foarte buna. Pe vremuri, se mai folosea( de catre femeile invinetite la ochi de catre sotii lor iubitori si "putin bauti"), putina paine inmuiata in vin, asa ca o compresa sau un ban de argint pe care-l presezi acolo.

| lyrics a răspuns:

Spune'i ca te'ai taiat dormind pe scari
laughing
glm
data viitoare numai bea atata in clubphbbbbt

| Marijuana a răspuns:

Pune gheata[cred ca merge]

Sa`ti fie invatare de mintephbbbbt

| Miauti a răspuns:

Woaw! si iti dai seama vine sfarsitul lumi... asta e.

| Crisstina a răspuns:

Nu prea se pot acoperi, doar cu fond de ten ce mai sunt sanse. Muscaturile si astea se vindeca doar in cateva zile. Incearca sa le ascunzi cu ajutorul unor bluze cu gat, sau a unei geci. Alta scapare... nu prea ai.

| BruneTTe a răspuns:

Pune ceva plasturi pe zonele acelea si nu incerca sa te feresti daca te intreaba ce ai patit. Ba chiar fii tu cel care spune primul povestea [ nu cea reala]. Inventeaza ceva. te`ai zgariat in ceva sau. nuuu stiu :-s
sau fond de ten [ daca ai ]sunt d-alea care acopera orice dar.tot se vede ca esti dat.
Deci. condoleante rolling on the floor
glumesc. sper sa rezolvi tu cumvahee hee

| Macho explică:

Mersi pentru raspunsuri. o sa le incerc pe toate. Si aia cu bateria si cu gheata si cu fond de ten si cu tot.

@izabella - ai dreptate. imi e si rusine sa ma intalnesc cu ea cu astea pe gat stiind cat tine la mine. Ii voi spune adevarul si ma voi resemna. Nu o merit.

http://www.youtube.com/watch?v=rnfbvwsDy-c

Mersi inca odata.

| adrian_3467 a răspuns:

In timp ce incerci variantele de vindecare incearca sa iti faci un drum de 2-3 zile la bunici neasteptat asa happy. Se vindeca urmele iti vezi si bunicii si te intorci si la ea si totul e ok. Uneori adevarul doare si in timp posibil scena sa ii ramana in minte. Schimba atitudinea fata de ea si fi impacat in sinea ta ca esti ok.

| adiuca a răspuns:

Iti dai seama ce probleme mari aici. ii spui ca o handicapata moarta de p*** a profitat ca erai beat si te-a supt de gat, ea daca te iub te intelege si te crede si daca ai fi inselat-o iaute cata cazu. asta e sunt 2 luni nu 2 zile si ai toata viata inainte traiesteti-o acum cat mai poti

| Timeea_1190 a răspuns:

Cu fond de ten in niciun cazhee hee. Incearca sa iti pui ceva pe gat. Incearca cu gheata. Altcevathinking

| psihox a răspuns:

Ai consulta un medic? De ce, daca ai o prietena, ai intrat la discoteca? Ai vrea sa-ti inseli viitoarea sotie? Sa te joci cu permanent cu amanta? Poate o exersare la infidelitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea macho, mai lasa balta discotecile si cluburile, mai stai si pe acasa, daca nu te-ar fi luat bautura de nas, se pare ca ea te controleaza, nu ai fi ajuns in starea asta, nu-ti pot ura decat bafta, leaga-ti sau bandajeaza-ti gatul.laughing

| KuKluXClannad a răspuns:

Idem izabella03. M-ai joci pe competitii? laughing

| lildex a răspuns:

Frate, iti spun eu exact cum facilaughing. am mai patit'o. ia o baterie normala.sau eventual de aia mai mare.si freaca cu partea negativa(aia mai plata) pe gat.petele o sa disparawinking

| hope_5068 a răspuns:

Pff, e naspa ce i`ai facut prietenei, si eu sunt din RM si ma intorc sambata si nu mi-ar placea ca iubitul meu sa aiba pete pe gat, in fine, euzic, ca daca o iubesti, sa nu o minti acoperind acele pete, pentru ca sa presupunem ca le poti akoperi, dar o relatie se bazeaza pe incredere si sinceritate, daca vei fi sincer cu ea o sa te ierte, daca regreti ce ai facut