| Alina28284 a întrebat:

Am intrat in contact(cu mana) cu pantalonii prin care a ejaculat(prin blugi si chiloti).M-am dezinfectat dupa jumatate de ora(punand mana pe sticla de dezinfectant asa, fara sa ma spal). Apoi m-am spalat cu mai multe tipuri de sapun si iar m-am dezinfectat.(de data asta am pus mana de sticla cu mainile curate, dar mi-e frica sa nu fi ramas spermatozoizi de data anterioara si sa nu-i fi omorat dezinfectantul).Tin sa mentionez ca acesta are 65% alcool. Dupa asta, am mers la toaleta si m-am atins(purtam si manusi, dar nu stiu ce efect aveau daca atunci cand le-am imbracat le-am atins fara ca dezinfectantul ipotetic sa nu-si fi facut efectul).Mi-e frica de o sarcina. 1big grinezinfectantul de 65% alcool ar omori spermatozoizii? 2:Acestia pot trece prin chiloti si blugi? Sunt foarte stresataa

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti amuzantă rău. Te-as face sa razi daca ti-as spune ca poti ramane insarcinata doar daca ii pui mana pe penis.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alinuța ce varsta ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai cumva impresia ca spermatozoizii sunt in fapt niste fiinte super diabolice intratat de greu de ucis si exterminat incat chiar si Superman poate fi considerat un biet ''mic copilas'' afla ca ai esti intr-o grava eroare informatica. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Stai linistita nu poti sa ramai gravida in situatia prezentata de tine.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ca nu este nimic de speriat ti-au spus-o ceilalti postaci. Pe mine ma intriga un lucru: cum a ejaculat prin blugi si chiloti? Cu penisul a facut gaura prin acestia sau jetul de sperma a fost el atat de puternic, incat a facut gaura?
Grea este aritmetica asta cu cuvinte, propozitii si fraze. Adica exprimarea.

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu e nimic de speriat

| Andrei200202 a răspuns:

Da, spermatozoizii pot zbura si sa intre in tine, ai multă grija.
Acum fără mișto, nu plătești nimic. Ma amuza doar întrebarea

| mochadamn a răspuns:

Esti ok